Asi Dizisi’nin set ve kamera arkası görüntülerini forumlarda paylaşan, başta Yasamakguzel88, Cansu*, shayan, .::Tubam::., 29turk61, idil, 6a1M3RVE61 olmak üzere, tüm asiseverlere çok teşekkür ederiz. Emekleri sayesinde, bizleri peşinden sürükleyen bu eserin gözle görünmeyen detaylarına da ulaşmamızı mümkün kıldılar. Asi algımızı kuvvetlendirdiler ve çok kıymetli bir süreci bizler için görüntülediler. Hakları asla ödenmez.
 
Ne yazık ki forumların paylaşım ortamlarında alıntılar yeterince dikkati yapılmadığından, resimlerin kimin tarafından çekildiği tam tespit edilemiyor. Karşımıza çıktıkça kaydettiğimiz ve bu şekilde oluşturduğumuz arşivde üzerinde resim sahibinin ismi bulunanları olduğu gibi alıntıladık, herhangi bir ibare olmayanları veya silinmeye çalışılanları ise bu şekilde kullanmak zorunda kaldık. Bilgi verilmesi halinde resim sahiplerinin isimlerini tek tek zikretmek bizler için mutluluk olur.
Sevinç’in elinde sigorta evraklarıyla Asi’nin yanına gelerek şehre inmesi gerektiğini söylediği sahne…
 
Sigorta evraklarını vermek için Demir’in ofisine giden Asi…
 
 
 
Aynı çekimler sırasında ofisin önünde alınan bir Murat Yıldırım görüntüsü…
 
 
Neriman, Fatma ve Defne’nin yanlarına Aslan’ı da alarak pazara gittikleri… Süheyla ve Melek ile karşılaştıkları sahnelerin çekimleri…