Asi Dizisi’nin set ve kamera arkası görüntülerini forumlarda paylaşan, başta Yasamakguzel88, Cansu*, shayan, .::Tubam::., 29turk61, idil, 6a1M3RVE61 olmak üzere, tüm asiseverlere çok teşekkür ederiz. Emekleri sayesinde, bizleri peşinden sürükleyen bu eserin gözle görünmeyen detaylarına da ulaşmamızı mümkün kıldılar. Asi algımızı kuvvetlendirdiler ve çok kıymetli bir süreci bizler için görüntülediler. Hakları asla ödenmez.
 
Ne yazık ki forumların paylaşım ortamlarında alıntılar yeterince dikkati yapılmadığından, resimlerin kimin tarafından çekildiği tam tespit edilemiyor. Karşımıza çıktıkça kaydettiğimiz ve bu şekilde oluşturduğumuz arşivde üzerinde resim sahibinin ismi bulunanları olduğu gibi alıntıladık, herhangi bir ibare olmayanları veya silinmeye çalışılanları ise bu şekilde kullanmak zorunda kaldık. Bilgi verilmesi halinde resim sahiplerinin isimlerini tek tek zikretmek bizler için mutluluk olur.
Defne’nin nişanının ertesi sabahında kazana atılan altın Asi’nin sabunundan çıkmıştır. Asi’yi Demirlerin çiftliğine çalışmaya giderken izlediğimiz bu sahnelerde, Asi altınını elinde evirip çevirmektedir.
 
Süheyla’nın, oğlu sandığı Murat ile tanışmak üzere şehre ineceği sabah, çiftlikte geçen sahneler.
 
 
Süheyla, Murat’ın kendi oğlu olmadığını öğrenir. Çiftliğe geri döndüğünde, oğlunu bulmak için İhsan’dan bir kez daha yardım ister. Demir Köprüye doğru yürüdükleri sahne…
 
 
Ökkeş, Aslan ile ilgili gerçeği daha fazla saklayamayacağını anlamıştır. Gerçeği anlatmak için Demirlerin çiftliğinde buluşmak ister. Demir, Süheyla ve İhsan’nın şaşkınlık içinde Ökkeş ve Aslan’nın kendilerine doğru gelişini izledikleri sahne…