Asi Dizisi’nin set ve kamera arkası görüntülerini forumlarda paylaşan, başta Yasamakguzel88, Cansu*, shayan, .::Tubam::., 29turk61, idil, 6a1M3RVE61 olmak üzere, tüm asiseverlere çok teşekkür ederiz. Emekleri sayesinde, bizleri peşinden sürükleyen bu eserin gözle görünmeyen detaylarına da ulaşmamızı mümkün kıldılar. Asi algımızı kuvvetlendirdiler ve çok kıymetli bir süreci bizler için görüntülediler. Hakları asla ödenmez.
 
Ne yazık ki forumların paylaşım ortamlarında alıntılar yeterince dikkati yapılmadığından, resimlerin kimin tarafından çekildiği tam tespit edilemiyor. Karşımıza çıktıkça kaydettiğimiz ve bu şekilde oluşturduğumuz arşivde üzerinde resim sahibinin ismi bulunanları olduğu gibi alıntıladık, herhangi bir ibare olmayanları veya silinmeye çalışılanları ise bu şekilde kullanmak zorunda kaldık. Bilgi verilmesi halinde resim sahiplerinin isimlerini tek tek zikretmek bizler için mutluluk olur.
Demir’e yaptıkları için teşekkür edip, çiftliğini işletmeyi teklif eder İhsan.
Baba-kızı evlerine dönerken izlediğimiz sahne.
 
İhsan’ın teklifini kabul eden Demir, Kozcuoğlularının işe başladığı sabah, yapacakları toplantı için bahçede bir masa hazırlatır. Demir’in İhsan ve ekibini çiftliğin bahçe kapısında karşıladığı sahneler.
 
 
 
Demir’in Asi’yi yok sayan tavrı hala devam etmektedir. İlk yalnız kalışlarında hesap sorar Asi Demir’e… “Neden damarıma basıyorsun?”
 
Kozcuoğlu Çiftliği salonu… Kerim ve Defne’nin sözü kesilir.
 
 
 
Kanal D Romanya Bölüm Resimleri