Asi Dizisi’nin set ve kamera arkası görüntülerini forumlarda paylaşan, başta Yasamakguzel88, Cansu*, shayan, .::Tubam::., 29turk61, idil, 6a1M3RVE61 olmak üzere, tüm asiseverlere çok teşekkür ederiz. Emekleri sayesinde, bizleri peşinden sürükleyen bu eserin gözle görünmeyen detaylarına da ulaşmamızı mümkün kıldılar. Asi algımızı kuvvetlendirdiler ve çok kıymetli bir süreci bizler için görüntülediler. Hakları asla ödenmez.
 
Ne yazık ki forumların paylaşım ortamlarında alıntılar yeterince dikkati yapılmadığından, resimlerin kimin tarafından çekildiği tam tespit edilemiyor. Karşımıza çıktıkça kaydettiğimiz ve bu şekilde oluşturduğumuz arşivde üzerinde resim sahibinin ismi bulunanları olduğu gibi alıntıladık, herhangi bir ibare olmayanları veya silinmeye çalışılanları ise bu şekilde kullanmak zorunda kaldık. Bilgi verilmesi halinde resim sahiplerinin isimlerini tek tek zikretmek bizler için mutluluk olur.
Demir’in Aslan’la mücadelesinde elinden yaralanışı
 
Sağlık Ocağı, pansuman sahnesi
 
Asi ve ailesi mahkemeye getirilecek İhsan Bey’i adliye önünde beklerken, Demirlerin çiftliğinde Süheyla dört çocuğuyla kahvaltı eder…
 
İhsan’ın mahkemeye getirilişi ve 500.000 YTL kefalet bedelinin tespit edildiği duruşma sahneleri
 
 
 
Tutuklu yargılanmasına karar verilen İhsan’ı ailesinden evvel Süheyla’nın ziyaret edişi
 
Demir’in kefaleti ödemek istediğini bildirmek ve onun onayını almak için İhsan’ı ziyaret eden Asi.
 
Demir, Kerim ve Melek’e… Kenan’ın kefaleti ödemesi karşılığında Asi’ye evlenme teklif etmek üzere Kozcuoğlu çiftliğine gittiğini bildiren Defne.
 
Haciz memurları çiftliği terk ettikten sonra terasta Aslan’la konuşan Asi
 
Kenan’ı durdurmak için Asi’ye giden ve hesap soran Demir, İhsan’ın kefaleti ödeme teklifine olumsuz yanıt verdiğini öğrenir. Asi’den kendisini beklemesini ister ve Suriye’de saklanmakta olan Bülent’i getirmek üzere yola çıkar.
 
 
Kanal D Romanya Bölüm Resimleri