Asi Dizisi’nin set ve kamera arkası görüntülerini forumlarda paylaşan, başta Yasamakguzel88, Cansu*, shayan, .::Tubam::., 29turk61, idil, 6a1M3RVE61 olmak üzere, tüm asiseverlere çok teşekkür ederiz. Emekleri sayesinde, bizleri peşinden sürükleyen bu eserin gözle görünmeyen detaylarına da ulaşmamızı mümkün kıldılar. Asi algımızı kuvvetlendirdiler ve çok kıymetli bir süreci bizler için görüntülediler. Hakları asla ödenmez.
 
Ne yazık ki forumların paylaşım ortamlarında alıntılar yeterince dikkati yapılmadığından, resimlerin kimin tarafından çekildiği tam tespit edilemiyor. Karşımıza çıktıkça kaydettiğimiz ve bu şekilde oluşturduğumuz arşivde üzerinde resim sahibinin ismi bulunanları olduğu gibi alıntıladık, herhangi bir ibare olmayanları veya silinmeye çalışılanları ise bu şekilde kullanmak zorunda kaldık. Bilgi verilmesi halinde resim sahiplerinin isimlerini tek tek zikretmek bizler için mutluluk olur.
Asi’nin Demir’e artık çiftliğine gelmeyeceğini bildirdiği Savon Otel’i çekimleri.
 
Demir’in Hüseyin’i okutma bahanesiyle Asi’nin sürüyü çıkardığı yere götürdüğü sahne.
 
İstifadan sonra ikinci gün, sabah saatleri. Asi bir yandan el işini yapmaya çalışırken bir yandan da babasına komşu çiftlikteki salgından ve alınan önlemlerden bahseder…
 
Neriman’sa kızlarına yün çırpıp yorgan yapmayı öğretecektir o gün.
 
Asisiz geçen bir gün bile çok gelmiştir. Demir onunla konuşmak, kendini anlatmak zorundadır. Asi’yi zorla arabasına bindirip sahile getirir.
 
 
 
Çevredeki eski su depolarının fotoğraflarını çekmek üzere çiftliğe gelen Kenan… önce Asi’nin fotoğraflarını çeker.
 
Kanal D Romanya Bölüm Resimleri