Asi Dizisi’nin set ve kamera arkası görüntülerini forumlarda paylaşan, başta Yasamakguzel88, Cansu*, shayan, .::Tubam::., 29turk61, idil, 6a1M3RVE61 olmak üzere, tüm asiseverlere çok teşekkür ederiz. Emekleri sayesinde, bizleri peşinden sürükleyen bu eserin gözle görünmeyen detaylarına da ulaşmamızı mümkün kıldılar. Asi algımızı kuvvetlendirdiler ve çok kıymetli bir süreci bizler için görüntülediler. Hakları asla ödenmez.
 
Ne yazık ki forumların paylaşım ortamlarında alıntılar yeterince dikkati yapılmadığından, resimlerin kimin tarafından çekildiği tam tespit edilemiyor. Karşımıza çıktıkça kaydettiğimiz ve bu şekilde oluşturduğumuz arşivde üzerinde resim sahibinin ismi bulunanları olduğu gibi alıntıladık, herhangi bir ibare olmayanları veya silinmeye çalışılanları ise bu şekilde kullanmak zorunda kaldık. Bilgi verilmesi halinde resim sahiplerinin isimlerini tek tek zikretmek bizler için mutluluk olur.
Mahmut Eniştenin İskenderun’daki cenaze merasimi çekimleri...
 
 
 
 
 
 
 
 
Cenazeye katılan Cemal Ağa Demir’le görüşmek ister. Asi ile birlikte bir balıkçı teknesinde yemek yerken gelen Demir’e, enerji yatırımı için düşündüğü arazilerin kendisi tarafından satın alındığını söyler ve ortaklık teklif eder...
 
 
 
 
 
Demir Köprü’nün Açılışı...
 
 
 
 
 
 
 
Mimarın modernize ettiği çiftlikteki çekimler...
 
 
 
 
Kanal D Romanya Bölüm Resimleri