Asi Dizisi’nin set ve kamera arkası görüntülerini forumlarda paylaşan, başta Yasamakguzel88, Cansu*, shayan, .::Tubam::., 29turk61, idil, 6a1M3RVE61 olmak üzere, tüm asiseverlere çok teşekkür ederiz. Emekleri sayesinde, bizleri peşinden sürükleyen bu eserin gözle görünmeyen detaylarına da ulaşmamızı mümkün kıldılar. Asi algımızı kuvvetlendirdiler ve çok kıymetli bir süreci bizler için görüntülediler. Hakları asla ödenmez.

Ne yazık ki forumların paylaşım ortamlarında alıntılar yeterince dikkati yapılmadığından, resimlerin kimin tarafından çekildiği tam tespit edilemiyor. Karşımıza çıktıkça kaydettiğimiz ve bu şekilde oluşturduğumuz arşivde üzerinde resim sahibinin ismi bulunanları olduğu gibi alıntıladık, herhangi bir ibare olmayanları veya silinmeye çalışılanları ise bu şekilde kullanmak zorunda kaldık. Bilgi verilmesi halinde resim sahiplerinin isimlerini tek tek zikretmek bizler için mutluluk olur.

Asi’nin Demir’in çiftliğinde işe başladığı sabah.
 
Sevgili Selma Ergeç’e bir doğum günü sürprizi yapıldığını düşünüyoruz bu görsellerde. 1 Kasım doğumlu olan Selma Hanım’ın doğum günü Asi dizisinin 4. bölüm Kozcuoğlu Çiftliği çekimleri sırasında denk gelmiş olabilir. Defne karakterinin kostümlerinden iz sürdüğümüzde bu kıyafetini Asi’nin Demir’in çiftliğinde işe başladığı sabah giydiğini görüyoruz.
 
 
Birkaç gündür görmediği Asi’yi Ağılda çalışırken bulur Demir.
 
 
 
Fatma Ana’nın yaptığı böreğe buyur eder Ökkeş Ef endi İhsan’ı… Aslan ve Asi’de peş peşe katılır çardağa yerleşmek üzere olanlara…
 
 
 
 
 
 
 
Aslan, Cemal Ağa’ya Asi’nin Demir’in çiftliğinde çalıştığını söylerken… İhsan duyar…
 
 
 
Kanal D Romanya Bölüm Resimleri